ABOUT US

Jesteśmy dwójką studentów, na kierunku zupełnie różnym od naszych zainteresowań. Pewnego uroczego dnia pojawił się pomysł, żeby w wolnym czasie połączyć coś, co obydwoje uwielbiamy - buszowanie po second handach oraz DIY. Efekty możecie oglądać na tym blogu:))

Miłosz:
Bardziej utalentowana manualnie osoba z naszej dwójki, a co ważniejsze cierpliwa przy poprawianiu wszystkiego po Domi. W swoim mniemaniu słucha świetnej muzyki, stąd też on wrzuca ją na Fejsa, bo w innym wypadku zamieszczane linki ograniczałyby się do utworów Rihanny i Shakiry. Uwielbia modę i stylizację, dlatego do białej gorączki doprowadzają go stwierdzenia, że w Polsce nie ma dobrze ubranych facetów. Gdyby potrafił lepiej pisać i nie robił tylu błędów, pewnie zostałby redaktorem w jakimś piśmie modowym, a tak musi zadowolić się Energetyką.

Domi:
Mała, chodząca nerwica. Wszystko chciałaby szybko, przez co nieraz zdaży jej się coś zepsuć. Jest jednak mózgiem całego przedsięwzięcia, zarówno od strony organizacyjnej jak i projektów oraz "tworzenia czegoś z niczego" (chociaż równie dobrym źródłem pomysłów jest głowa Miłosza). Mimo, że studiuje Energetykę jej plany na życie nijak się z nią nie wiążą. Przyszłość spędziłaby najchętniej w Londynie, chociaż Paryżem także by nie pogardziła.