czwartek, 7 czerwca 2012

Zaległości

Cześć:) Nadszedł czas, który w końcu nadejść musiał. Mowa tu o uzupełnieniu ALLEGRO! Wystawiliśmy wreszcie prezentowane w poprzednich postach rzeczy, ale nie tylko :) Bonusowo dodaliśmy dwie zrobione wczoraj koszulki i męczone na kilka podejść spodenki. Oprócz wspomnianych rzeczy wrzucam zdjęcia także wystawionych części garderoby, a mianowicie asymetrycznej spódniczki i koszulki z bardzo fajnym motywem twarzy. Obie nowe. Chyba każdy chociaż raz w życiu kupił coś, po czym po przyjściu do domu stwierdził, że jednak nie wygląda w tym tak jak powinien?^^ Szkoda tylko, że nie wszystkie sklepy oferują zwrot towaru. Zresztą nieważne. Sesja zbliża się ku końcowi więc mam nadzieję, że niebawem wszystko zacznie funkcjonować prężniej. Narazie tyle! Przypominam jedynie o KONKURSIE, bo to ostatnie 3 dni jego trwania (podpowiem, że zbliża się moment kiedy co dziesiąta zgłoszona osoba dostaje zniżkę^^) :)

PS. Wiem, że na fb post obiecany był wczoraj, ale blogger postanowił zastrajkować i za żadne skarby świata nie dało się wstawić zdjęć.

PPS. Nie szuka przypadkiem jakiś/jakaś Wrocławianin/Wrocławianka mieszkania na przyszły rok? Chętni niech piszą na maila :)
Miłosz     

3 komentarze:

  1. spodenki są zaje*biste. <3

    OdpowiedzUsuń
  2. spodenki, szary top i spódnica są cuuuuuudne!
    pozdrawiam http://shocostyle.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń