niedziela, 15 lipca 2012

Glossy glossy, czyli co nowego w szortach :)

Trochę mi ta chwila zeszła^^ (apropos tego co pisałem dzisiaj na naszym FB). Aparaty częściowo wróciły więc mogliśmy wstawić nowe posty z nowymi zdjęciami. Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości uda mi się kupić tą upragnioną lustrzankę i takowych problemów z brakiem aparatu w domu nie będzie. Produkty będziemy wrzucać stopniowo. Jak za chwilę zobaczycie zdjęcia od dziś będą w trochę innej oprawie. Co mam na myśli? Głównie tło. Od dziś będzie białe lub czarne w zależności od koloru rzeczy, po to by ubranie było bardziej widoczne i by tło nie rozpraszało uwagi :) Na pierwszy ogień idą spodenki, których tym razem będą dwie pary. Te srebrne z ćwiekami są fantastyczne. Robiłem je przez parę dni, bo nakładałem kilka warstw farby, żeby kolor był taki jak widoczny, ale z pewnością się opłacało. Do zdjęcia nie dało się ułożyć ich inaczej stąd też na żywo wyglądają jeszcze lepiej. Drugie spodenki to klasyczne Levisy. Co je wyróżnia to fakt, że są w 100% nowe i mają świetny ciemnoniebieski kolor. Ile bym dał żeby znaleźć takie męskie rurki *_*. W zanadrzu mamy jeszcze inne projekty, którym dopiero zrobimy zdjęcia i będziemy je systematycznie wrzucać. Część z nich nie jest do końca dopracowana, bo w tym tygodniu moi rodzice pojechali na urlop i musiałem ich zastąpić w prowadzeniu ich firmy. Domi także nie miała lekko, bo zaczął się sezon wypoczynkowy i zaczęli się zjeżdżać ludzie na pokoje :) Ustabilizowało się jednak to wszystko i aktualnie jedyne co może nam przeszkodzić w działaniu to poszukiwanie nowego mieszkania :P Przypominam tylko jeszcze o KONKURSIE, który nadal trwa i trwać będzie jeszcze przez najbliższy tydzień ( konkretniej do soboty). ALLEGRO zostanie standardowo uzupełnione, ale czy dzisiaj, czy jutro to już trudno mi powiedzieć. Chyba tyle. Narazie!

PS.Prawie bym zapomniał! Zapraszamy na bloga Shoco (adres:TU), która zamieściła na nim zdjęcia swojej stylizacji z naszą koszulką!
Miłosz     

3 komentarze:

  1. świetne spodenki :)) ja również przymierzam się do dodania stylizacji na bloga z Waszą koszulką, którą zakupiłam na allegro :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Choc wystajacych kieszeni nie lubie, to te z cwiekami są ekstra! Baaardzo mi sie podobają:) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Te niebieskie są mega super *.* będą na aukcji na allegro? : )

    OdpowiedzUsuń