wtorek, 19 lutego 2013

Sweatshirt with mouth

No witamy znów :) Dziś przychodzę do Was z całkiem fajną bluzą. Dawniej nie była ona niczym szałowym, bo co ciekawego jest w jednolicie czarnej bluzie, która niczym nie różni się od klasycznych bluz ze ściągaczami? No nic. Dlatego też jak to u nas bywa postanowiliśmy ją nieco urozmaicić i dodać od siebie 5 groszy. Ostatnio podczas cyklicznego odwiedzania Ikei natknęliśmy się na fantastyczny materiał w usta, którego nie mogliśmy nie wziąć. Oczywiście nie jest to specjalnie odkrywczy projekt, bo podobne usta pojawiły się jakiś czas temu na stronie Aloha from deer, ale po pierwsze różnią się one wyglądem, po drugie mamy je w 3 kolorach na takim kolorze bluzy jaki się nam tylko spodoba, a po trzecie jest to dużo tańsza opcja. Dla mnie dodatkowym atutem jest sam rodzaj materiału z jakiego wykonana jest nasza wersja z racji tego, że jestem strasznie wyczulony na fakturę materiałów - część z nich w dotyku jest dla mnie po prostu bardzo nieprzyjemna. I tak też jest z tymi nadrukowanymi rzeczami. Są takie jakieś za śliskie co mnie osobiście odrzuca, a z racji tego, że u nas tego nie ma, naszemu projektowi mówię tak :P I chyba tyle :) Następnym razem raczej nie wpadniemy z ubraniem, oczywiście będzie to DIY, ale co konkretnie nie powiem, żeby nie zapeszyć. No i wielkimi krokami zbliża się czas kiedy to uszyjemy coś własnego projektu!! I to od A do Z. Wykrój, dobór materiału, szycie. Aż nie możemy się doczekać i mimo że nie wiemy kiedy konkretnie do tego dojdzie, to już jesteśmy tacy podekscytowani^^ Ale już Was nie zamęczam sobą, jak przyjdzie czas to będziecie cieszyć się z nami, a teraz idę. Cześć!
Miłosz     

10 komentarzy:

 1. Piekne bluzy <3
  zapraszam do nas : http://ourteenagefashionplt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. naprawdę świetne! mi się podobają bardziej niż ta z Aloha! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. The lemon juice is an excellent source of Vitamin C.
  "This restriction would push thousands of non-smoking Suffolk County residents who utilize nicotine vaporizers into smoking areas where they would be exposed to the second hand smoke and toxic chemicals that they quit smoking to avoid," continued Babian.
  You can use this vaporizing unit to heat your herbs at any temperature between 266 and 395 Fahrenheit or 130 and 202 Celsius.  Look into my page :: vaporizer

  OdpowiedzUsuń
 4. Są na prawdę fantastyczne ! też chce taką <3
  zapraszam do siebie ; >

  OdpowiedzUsuń
 5. And evaporator humidifier may be a simple pan of water or a
  more complex model. Spray on bed linens or bathe in
  lavender oils or soap to reduce stress prior to bedtime.
  A vaporizer
  will be the best thing since sliced bread.

  OdpowiedzUsuń
 6. Strasznie fajne, podoba mi się też to, że te usta są matowe, naprawdę super :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Respiratory diseases: Marijuana can cause damage to the respiratory organs and other parts of the body.
  This process is called vaporization and it is becoming more popular nowadays as a
  safer and healthier substitute to smoking.
  When you're done eating, you can clean the Perfect Plus pressure cooker in no time, since the whole technology is safe and sound in the handle, all you have to do is remove it from the lid, wash it and the pot and lid can go into the dish washer.

  My site - Vaporizer

  OdpowiedzUsuń