sobota, 11 sierpnia 2012

Znowu aztec?!

Mimo, że ostatnimi czasy nie bywamy tutaj często, dziś specjalnie się nie rozpiszę. Wszystko to z powodu dzisiejszej rzeczy, która to notabene nie jest jeszcze skończona, bo jak widać, nie jest do końca postrzępiona. Pewnie część z Was oglądając zdjęcie zada sobie w myślach pytanie "WTF?!". Rozwiewając wszelkie wątpliwości informuję, że oczywiście zdaję sobie sprawę, iż kilka postów wcześniej pojawił się "identyczny" projekt. Piszę to w cudzysłowie, ponieważ kolor spodenek jest jednak inny. Postanowiłem jednak je Wam pokazać tylko po to, by zapytać, które prezentują się lepiej. Was to kosztuje niewiele, bo wystarczy napisać komentarz, a nam to naprawdę bardzo pomoże w późniejszym robieniu ewentualnych spodenek z podobnym motywem, gdyż będziemy wiedzieli, które z nich cieszą się większym zainteresowaniem. Tych konkretnych nie będzie niestety na naszym ALLEGRO, ale w przyszłości powinny pojawić się jeszcze jakieś w tym klimacie. Chyba, że ktoś akurat chce takie to nie ma sprawy, piszcie na maila. Niestety nie zdążyłem dzisiaj zrobić kolejnych, tym razem nie prezentowanych tu jeszcze spodenek, ale co się odwlecze to nie uciecze. Nie dziś to jutro. A teraz to wszystko. Do następnego!
Miłosz     

7 komentarzy:

 1. tamte bardziej mi się podobały, ale te również bardzo ładne :)) pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie jestem tylko przekonana do tego, że zostawiłaś niebieski pasek:) Wzzór super:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie właśnie chodziło o to by wybielenie przechodziło płynnie w oryginalny kolor spodenek. Z tym, że nie wiemy czy lepiej, aby był to kolor błękitny czy szaro-czarny. :)

   Usuń
 3. Szaro-czarny, chociaż takie wykonanie azteckich spodenek jest już bardzo oklepane...

  Pozdrawiam,
  ms-design-nerd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba jednak nie do końca oklepane skoro nadal są osoby, które o nie proszą :) Poza tym czy trzeba się wiecznie silić na oryginalność, która często jest mniej atrakcyjna?

   Usuń
 4. Oryginalne ;)

  http://alterations-passion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń