wtorek, 9 października 2012

Pink ombre sweatshirt with cupcake and studs

Hejeczka. Dziś mam zaszczyt zaprezentować Wam wczoraj wspominaną bluzę. Jak widać znów ombre, z tym że tym razem w kolorze różowym. Pytaliśmy Was na naszym Facebookowym profilu jaki wzór chcielibyście zobaczyć na bluzie i wygrał motyw babeczki. Sam wolałem, aby znalazła się na niej głowa jelenia, ale widocznie mamy trochę inne gusta. Niemniej daliśmy Wam zdecydować więc jest babeczka i to nawet z wisienką, a co. Ćwieki jakie wylądowały na ramionach nie są kolcami, a to dlatego, że kurier z tymi zamówionymi przyjedzie dopiero jutro. Myślę jednak, że koniec końców nawet te piramidki wpasowują się w przesłodki klimat bluzy. Całość do schrupania. Po komentarzach wnioskuję, że bardzo dobrze przyjęliście propozycje kolorów na blogu. Chcielibyście ich więcej w najbliższym czasie? Czekam na odpowiedzi i ew. propozycje czego byście od nas oczekiwali:P A teraz już zmykam kurować się dalej, bo wczorajsze wygrzewanie co nieco pomogło, więc miejmy nadzieję, że do jutra przejdzie mi całkowicie.
Miłosz     

7 komentarzy:

 1. Świetna, kolorek bardzo ładny :)

  Pozdrawiam.

  http://inspirationswonderlandforever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię takie cieniowanie, Domi wie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. this is cool! love the studs!
  love your blog dear, how would you like to follow each other on Bloglovin and GFC?

  http://anmari-ish.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. O___________________________O miazga

  OdpowiedzUsuń
 5. ta bluza jest prze prze prze prze przewspaniała! jest na sprzedaż? jeżeli tak, to ile kosztuje?
  moglibyście umieszczać jakąś adnotacje przy ciuszku, gdy jest już sprzedany?
  gdzie moszna ew. złożyć zamówienie na daną rzecz? na waszym allegro niczego nie ma, więc mam cichą nadzieję, że nie wystawiacie tam wszystkie swoje projekty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bluzy już nie ma niestety:( pisałam pod narzutką, że słuszna uwaga i postaramy się w tym tyg to jakoś pozbierać, ale jeśli gdziekolwiek to raczej na facebooku naszym także zapraszamy tam:) chociaż tu może też coś będziemy dopisywać:)

   Usuń