czwartek, 27 września 2012

Wyniki konkursu i coś ciepłego na nadchodzącą jesień..

Trochę już późno, ale jednak dziś - obiecane wyniki konkursu i nowy post:) Z racji tego, że mimo pięknej pogody, temperatura na dworze nieuchronnie spada, dziś mamy dla Was cieplutkie sweterki:)  Pierwsze dwa to typowe oversize, w które aż chce się zanurzyć w jesienną chlapę:) Pierwszy z motywem aztec, zrobiony z moheru,  na pewno nie kojarzy nam się z pewnymi paniami:P Drugi ekologiczny - bo 100% bawełny. Ostatni może mniej grzejący, bo ażurowy, jednak niewątpliwie ma swój retro urok:)

Co do konkursu, bo pewnie nie możecie się już doczekać:P Udział wzięło 9 osób. Zwycięzców wyłoniliśmy za pomocą generatora liczb, bo, jak już Miłosz wspominał, jesteśmy w domu i trochę brak możliwości do jakiegoś bardziej fantazyjnego losowania:P Ale do rzeczy. Pierwsze losowanie:
Komentarz z tym numerem należy do Pauliny Mańkiewicz, która wybrała czarną bransoletkę. Automatycznie z losowania wypadły osoby, które również wybrały kolor czarny, ponieważ mieliśmy po jednej w każdym kolorze. Kolejna wylosowana cyfra:
 Po eliminacji osób z czarną bransoletką, autorką  piątego komentarza jest Anett Gherds:)
Nagrody specjalnej nie ma, ponieważ nikt się do nas nie zgłosił:(
Zwyciężczyniom gratulujemy i prosimy o adres do wysyłki na maila:diseverything@gmail.com
To tyle na dziś:) Dobrej nocy<3
Domi      

5 komentarzy:

  1. jak dla mnie 3 sweterek najlepszy :)
    hura, wygrałam ^^ bardzo się cieszę! :*

    OdpowiedzUsuń
  2. pierwszy sweterek genialny, cudowny i znalazłby miejsce w mojej szafie:)

    OdpowiedzUsuń